TFON ile Üretimde Kaybedilen Vakti Miniminize Edin!

Hakkımızda

TFON Makine A.Ş. Telefoncular Grup bünyesinde 2019 yılında kurulmuştur. Metal işleme sektöründe 1977'den bu yana hizmet veren Telefoncular Grup, sektörde karşılaşılan en büyük problemlerden biri olan alevli kesim sonrası oluşan çapakların temizlenmesi, keskin kenarların yuvarlanması ve doğrultma sorunlarının önüne geçilebilmesi adına metal işleme makineleri sektörüne adım atmıştır. Kurulduğu günden bu yana, göz alıcı tasarımları, uzman ekibi ve kalitesiyle sonsuz hizmet ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti anlayışına sadık kalmış ve emin adımlar ile ilerlemeye devam etmiştir. Referansları tarafından tam not alan TFON Machine A.Ş. üretmiş olduğu Çapak Alma & Kenar Yuvarlama makinesi ve Doğrultma & Gerilim Giderme Makineleri ile üretimlerde kaybedilen vakti minimum seviyeye indirmenin, daha kaliteli üretim ve hizmet anlayışına katkıda bulunmanın verdiği özgüven ile daima ileriyi hedeflemektedir.
 • 01

  Son Kullanıcılar Tarafından Tasarlandı

  Tfon Makine tüm ürünleri ihityaç doğrultusunda sıfırdan tam ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlandı.

 • 02

  Yüksek Performans

  Tfon Makine Bağımsız araştırmacılar tarafından onaylanmış, uzun vadeli yüksek performans sunmaktadır.

 • 03

  Uygun Fiyat

  Tfon Makine Rakiplerine göre fiyat performans ürünüdür.

 • Misyon

  M
 • Vizyon

  V

  İlkelerimiz

Metal Şekillendirme Noktasında Tfon'la İleriye

İş zorunlulukları, zevklerin reddedildiği ve sıkıntıların kabul edildiği sık sık ortaya çıkacaktır. Bilge adam bu meseleleri her zaman bu seçme ilkesine bağlı tutar, diğer daha büyük hazları güvence altına almak için hazları reddeder.

Kurtuluş Savaşı Gazisi ve İstiklal Madalyası sahibi ‘Mustafa ÇINAR’ Bey ( 1898-1961) savaşın sona ermesi ile doğduğu yer olan Konya iline bağlı Obruk köyüne geri döner. 1927 yılında genç Cumhuriyetin, Posta, Telgraf ve Telefon Umum Müdürlüğünde (PTT) yaşadığı ilçeden de geçen iletişim hatlarının bakım ve onarımından sorumlu olarak işe başlar. Mustafa Bey’in yaşadığı köyde telefondan sorumlu tek kişi olması ve adının sürekli telefon ile anılmasından dolayı bir süre sonra Aile Lakapları ‘Telefoncular’ olur.

46 yıllık tecrübesiyle Telefoncular, ihtiyacına yönelik ürettiği makineyi markalaştırma kararı alarak 2019 yılında Tfon Makine A.Ş. kurmuştur. Tfon Makine 2019 yılından itibaren elde ettiği başarılar ile devamlı olarak değer katarak büyümektedir. TFON Makine A.Ş. üretmiş olduğu Çapak Alma & Kenar Yuvarlama makinesi ve Doğrultma & Gerilim Giderme Makinesi ile üretimlerde kaybedilen vakti minimum seviyeye indirmenin, daha kaliteli üretim ve hizmet anlayışına katkıda bulunmanın verdiği özgüven ile daima ileriyi hedeflemektedir.

Çevrimiçi Katalog

Çevrimiçi kataloğumuzu incelemek için incele butonuna tıklayınız.